Blogas
42studio blogas apie tinklalapius, dizainą, el.parduotuves ir kitą su tinklapiais susijusią informaciją
Kuriantis elektroninę parduotuvę, ar tinklalapį dažna klientų klaida jog jie lygina senąją svetainę su nauja. Tačiau tai yra žąlinga ir klaidinga tam tikrais atvėjais, kodėl ?
Labai dažnas aplinkinių žmonių klausimas kada gi verta pirkti el.parduotuvę, o kada nuomotis ? Nusprendėme atsakyti į šį klausimą. Galbūt esate apsvarstymuose, tai šis straipsnis kaip tik Jums, galbūt padės apsispręsti.
Noriu pasidalinti praktika kaip aš sutaupiau laiko administruodamas OpenCart el.parduotuvę. Gal šie patarimai padės ir Jums sutaupyti laiko.
Šiais patarimais jau dalinausi šiek tiek ankščiau facebook'e, pasidalinu ir čia blog'e. KELETAS PATARIMŲ KAIP NEPAPULTI VAGIMS Į RANKAS PERKANT INTERNETU:
Galbūt kokie 99 procentai klientų iškarto užduoda pirmą klausimą: kiek kainuoja internetinė svetainės kūrimas? Šiame blog'o įraše pameginsiu atsakyti į šį klausimą. Visu pirma tinklalapis susideda iš daug detalių pagal kurias ir nustatoma kaina. Tarkime: Tinklalapis su unikaliu dizainu ir tinklalapis su šablonu kainuos skirtingai. Tad vienu atvėju gausite didesnę kainą, bet nežinosite kodėl. Pvz: "įmonė X" daro už 500€, o "įmonė B" daro už 2000€. Tad čia ir pameginsiu atsakyti kodėl vieni daro pigiau kiti brangiau.
Turintiems tinklalapius šiame straipsnyje aprašysiu keletą dalykų kurie visiškai nepatinka Jūsų svetainės vartotojams. Tačiau Jūsų valia rinktis ką iš šių dalykų pakeisti, o ką palikti.
Sveiki, šį kartą pakalbėkime apie tai, kas yra turinio valdymo sistema ir kaip ją išsirinkti? Taigi, pirmiausia kreipiames į tuos, kurie ieško įmonių ar laisvai samdomų darbuotojų (freelancerių), galinčių sukurti tinklalapį.
Iš pradžių reikėtų aptarti, kas yra toji turinio valdymo sistema (toliau TVS). Tai sistema, kuri suteikia galimybę lengviau tvarkyti informaciją ir kuri yra visos svetainės pamatas. Tam, kad nereikėtų samdyti žmogaus, gebančio programuoti, kaskart norint svetainėje patalpinti naujos informacijos. Ko gero jau aišku, kad TVS – tai būdas savarankiškai, be programuotojo pagalbos įkelti, redaguoti, trinti informaciją.
Kada verta rinktis unikalų dizainerio pieštą dizainą, o kada pigų šabloną arba išvis nemokamą šabloną ? Kas yra unikalus dizainas? Į šiuos klausimus atsakysiu šiame įraše.
2018 metais turintiems tinklalapius reikėtų susirūpinti mob.versijų arba responsive dizaino kūrimu ar tobulinimu. Šiame įraše papasakosime kodel.
Perkant svetaines ar pačiam jas darant, ar jau bunant padarius ir bandant pritraukti naujų klientų ar lankytojų į savo svetainę dažnai išlenda šios trys raidės SEO. Kas tai yra ir su kuo valgoma šiame įraše.
Pagal turimus duomenis (2017-12-19) dabar jau (2018 metais) yra daugiau negu 2 bilionai veikiančių svetainių. Šiame įraše apžvelgsime kurios gi turinio valdymo sistemos apima didžiają dalį rinkos.
Optimizuojant svetainę ir tvarkant jos kodą, bandant ją pritaikyti paieškos sistemoms. Nepaslaptis, kad vienos iš svarbesnių detalių yra meta tag'ai. Pavadinimas (title), aprašymas (description) ir ankščiau būdavo svarbus raktažodžiai (meta_keywords) tačiau googlas jau senokai pranešęs, kad meta_keywords tag'o teoriškai nebereikia nes jis nebeprideda naudos bandant iškelti svetainę google paieškos sistemoje. Nesenai pasirodė pranešimų jog google padidino meta aprašymo simbolių skaičių.
42studio blogą pradeda įrašu pagelbsenčiu žmonėms kurie nori susikruti svetainę savo verslui. Tačiau ką rašyti įmonėms, kad gautumėte bent jau preliminarią kainą, terminą? Straipsnis skirtas tiems kurie neturi patirties ir užsakinėja svetainės kūrimą pirmą kartą.
Turite klausimų?
mielai į juos atsakysime