SUSIEKITE SU MUMIS: +370 685 06 774 | info@42studio.lt

Dažniausiai užduodami klausimai

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek kainuoja svetainė?

Priklauso nuo to kokio tipo svetainės norite: informacinio tinklalapio ar el.parduotuvės. Abiejais atvėjais dirbame su unikaliais dizainais, tad tinklalapis kuriamas būtent Jums ir įsigilinama į Jūsų norimos svetainės funkcijas ir norimą sudaryti efektą žmonėms. Tai yra labai individualus dalykas ir svetainės kūrimo kainą tikrai labai sunku pasakyti, norint sužinoti bent jau preliminarią Jūsų norimos svetainės kainą kreipkites nurodytais kontaktais, pakonsultuosime ir įvertinsime Jūsų norimos svetainės kainą.

Kas įeina į Jūsų preliminarią kainą?

Į šią kainą įeina ir unikalus web dizainas, ir patogi turinio valdymo sistema, ir vidinis SEO. Beabejo unikalios funkcijos kurios kuriamos pagal Jūsų norus ir Jums. Taip pat garantinis laikotarpis yra neribojamas, klaidas šalinama, bet kada ir beabejonės nemokamai! Klaidas pašaliname per artimiausias 48val.

Ar teikiate svetainių priežiuros paslaugas? administravimo?

Taip, teikiame ir svetainių administravimo paslaugas ir priežiūros paslaugas. Galime sutvarkyti esamas problemas Jūsų svetainėje arba įkelti tam tikrą turinį kurio Jums reikia. Taip pat galime suprogramuoti funkcijas kurių Jums reikia. Arba sutvarkyti esamas, jeigu yra problemų.

Ar suteikiate garantinį laikotarpį?

Kaip jau minėjome, garantinis laikotarpis neribojamas, prie svetainės dirbame visada kai tik iškyla problemų klientui.

Ar išrašote sąskaitas faktūras?

Beabejonės, visos kainos kurios yra/bus nurodytos yra jau su mokesčiais ir sąskaitos faktūros išrašymu.

Kuriame mieste Jūs esate įsikurę?

Esame įsikurę Vilniuje.

Kaip vyksta svetainės kūrimo/užsakymo procesas?

Susisiekus su mumis visų pirma išsiaiškiname ko Jums reikia ir ko Jūs norite. Tuomet nustatome kainas ir terminus, jeigu abiems pusėms tai tinka, sumokamas avanasas 30% nuo kainos ir pradedama dirbti. Visa kita mokama po darbų atlikimo kai klientas patvirtina visus atliktus darbus.

Kokias paslaugas teikiate?

Turite klausimų apie "Dažniausiai užduodami klausimai" paslaugą?

Laukiame Jūsų klausimų. Stengiamės atsakyti kuo greičiau, na o jeigu atsakymo reikia iškart, galite skambinti nurodytais kontaktais.