SUSIEKITE SU MUMIS: +370 685 06 774 | info@42studio.lt

Elektroninės parduotuvės kūrimas

Galime pasiūlyti įvairius web kūrimo darbus, tame tarpe ir elektroninių parduotuvių kūrimą. Elektroninė parduotuvė – puiki galimybė pradėti nuosavą verslą neturint daug investicijų, didelių patalpų ar komandos pagalbininkų. Viskas, ko reikia yra tik moderni bei šiuolaikiška, lengvai valdoma ir patraukli elektroninė parduotuvė.

Nors elektroninės parduotuvės kūrimas yra sudėtingas bei daug žinių reikalaujantis procesas, dedame visas pastangas, kad mūsų klientai prekybą elektroninėje erdvėje galėtų pradėti kuo greičiau. Na, o jei ateityje iškils kokių nors bėdų, susijusių su elektroninės parduotuvės veikimu, lengvai bei greitai pašalinsime trukdžius.

Dalis klientų dėl elektroninės parduotuvės kūrimo į mus kreipiasi jau turėdami savo viziją, t.y., suvokimą, koks turėtų būti bendras vaizdas. Vis dėlto, jei esate vienas iš tų klientų, kuris vizijos neturi, mūsų dizaineriai pasiūlys savo idėjas bei sprendimus.

Esant poreikiui, galime sujungti tinklapį ar elektroninę parduotuvę su buhalterinėmis programomis, kurjeriais, taip pat galime importuoti produktų aprašymus ar kitą informaciją iš tiekėjų.

Teikiamos paslaugos:

Keletas mūsų kurtų, pieštų, tvarkytų elektroninių parduotuvių. Prie kiekvienos parduotuvės yra aprašyta tai, ką mes atlikome.

stampline.lt stampline.lt
echostamp.lt echostamp.lt
jaukusapsvietimas.lt jaukusapsvietimas.lt
geliumagija.lt geliumagija.lt
Vanila.lt rebrand Vanila.lt rebrand
Ti Amo gėlės Ti Amo gėlės
BabyBrand BabyBrand
Lemari Lemari
Valytuvai Valytuvai
4active 4active
Bento tyres Bento tyres
Jaukus apšvietimas Jaukus apšvietimas
Mako reklama Mako reklama
Vanila Vanila

Turite klausimų apie "Elektroninės parduotuvės kūrimas" paslaugą?

Laukiame Jūsų klausimų. Stengiamės atsakyti kuo greičiau, na o jeigu atsakymo reikia iškart, galite skambinti nurodytais kontaktais.