SUSIEKITE SU MUMIS: +370 685 06 774 | info@42studio.lt

internetinių parduotuvių kūrimas ir priežiūra

internetinių parduotuvių kūrimas ir priežiūra

Galime pasiūlyti įvairius web kūrimo darbus, tame tarpe ir internetinių parduotuvių kūrimą ir priežiūrą. Internetinės parduotuvės– puiki galimybė pradėti nuosavą verslą neturint daug investicijų, didelių patalpų ar komandos pagalbininkų. Viskas, ko reikia yra tik moderni bei šiuolaikiška, lengvai valdoma ir patraukli elektroninė parduotuvė.

Nors internetinės parduotuvės kūrimas yra sudėtingas bei daug žinių reikalaujantis procesas, dedame visas pastangas, kad mūsų klientai prekybą elektroninėje erdvėje galėtų pradėti kuo greičiau. Na, o jei ateityje iškils kokių nors bėdų, susijusių su internetinės parduotuvės veikimu, lengvai bei greitai pašalinsime trukdžius.

Dalis klientų dėl internetinės parduotuvės kūrimo į mus kreipiasi jau turėdami savo viziją, t.y., suvokimą, koks turėtų būti bendras vaizdas. Vis dėlto, jei esate vienas iš tų klientų, kuris vizijos neturi, mūsų dizaineriai pasiūlys savo idėjas bei sprendimus.

Esant poreikiui, galime sujungti tinklapį ar elektroninę parduotuvę su buhalterinėmis programomis, taip pat galime importuoti produktų aprašymus ar kitą informaciją iš tiekėjų.

Keletas mūsų kurtų, pieštų, tvarkytų elektroninių parduotuvių. Prie kiekvienos parduotuvės yra aprašyta tai, ką mes atlikome.

stampline.lt stampline.lt
echostamp.lt echostamp.lt
jaukusapsvietimas.lt jaukusapsvietimas.lt
geliumagija.lt geliumagija.lt
Vanila.lt rebrand Vanila.lt rebrand
Ti Amo gėlės Ti Amo gėlės
BabyBrand BabyBrand
Lemari Lemari
Valytuvai Valytuvai
4active 4active
Bento tyres Bento tyres
Jaukus apšvietimas Jaukus apšvietimas
Mako reklama Mako reklama
Vanila Vanila

Turite klausimų apie "internetinių parduotuvių kūrimas ir priežiūra" paslaugą?

Laukiame Jūsų klausimų. Stengiamės atsakyti kuo greičiau, na o jeigu atsakymo reikia iškart, galite skambinti nurodytais kontaktais.