SUSIEKITE SU MUMIS: +370 685 06 774 | info@42studio.lt

Klausimai apie tinklalapius ir el.parduotuves

Jūs klausiate - mes atsakome

Dažnai būsimi ar esami klientai bijo paklausti "kvailo" klausimo susijusio su tinklalapiais. Taip pat dažnai nenori pasirodyti nekompetetingi arba tiesiog, kažkodėl nepaklausia. Tad sugalvojome tokią skiltį kur klientai klausia, o mes atsakome. Atsakymus atrašysime privačiai el.paštu, taip pat pasikartojančius (populiarius) įdėsime čia. Galite klausti betko kas susiję su tinklalapiais, stengsimės į visus atrašyti. Forma esanti žemiau tinka visiems klausimams.

Atsakymai:

K: Kiek kainuoja tinklapis?
A: Viskas priklauso visu pirma nuo sudetingumo, kokio lygio tinklalapio norite ir aišku antra nuo kainininko kurį nusistato kiekviena įmonė kurianti svetaines.

K: Svarstau ir negaliu apsispręsti ar kurti tinklalapį/el.parduotuvę ar ne?
A: Jeigu abejojate tinklalapio grąža geriausia būtų pradėti nuo tinklalapių nuomos punktų, išsitirtumėte savo nišą,pasitestuotumėte tinklalapio galimybės. Žinotumėte ko Jums reikia, o tada jau galėtumėte kurtis tinklalapį. Taip pat dažnai norint teikti kažkokią paslaugą pradžioje gali užtekti ir facebook puslapio kuriame irgi galite pateikti savo paslaugas. Pavyždžiui darant makiažą ar blakstienas nebūtinas tinklalapis norint pasireklamuoti, pilnai užtenka socialinių tinklų. Tačiau jeigu atsidarėte saloną ir norite rimčiau atrodyti beabejo tinklalapis reikalingas. Jis reprezentuotų Jus internete.

K: Ko trūksta mano svetainėje? Ar galite patarti kaip ją galima pagyvinti?
A: Taip beabejo, pasinaudokite žemiau esančia forma ir mes panarginėsime Jūsų svetainę ir duosime patarimų kaip ją patobulinti.

K: Ar tvarkote, administruojate jau sukurtas svetaines?
A: Taip beabejo, pagal kliento poreikius galime tiek tobulinti esamą svetainę tiek administruoti.

K: Ar darote integracijas su trečiosiomis šalimis- kurjeriai, buhalterinės programos ir kiti panašūs dalykai?
A: Taip - darome, pateikus dokumentacijas ir apsitarus visą veikimo logiką darome ir šiuos dalykus.

K: Su kokiomis turinio valdymo sistemomis dirbate?
A: Wordpress - reprezentaciniams tinklalapiams, OpenCart - el.parduotuvių sprendimams.

K: Ar dirbate su frameworkais (codeigniter, laravel, symphony)?
A: Konkrečiai dirbame su codeigniter, tačiau tiek laravel tiek symphony yra teke tvarkyti. Tad neatmetame galimybės dirbti ir su šiais frameworkais jeigu klientas pageidauja.

Atnaujinta: 2019-07-05

Mes visada pasiruošę atsakyti į Jūsų klausimus.

42studio komanda visuomet pasiruošę atsakyti tinklalapio, el.parduotuvės kūrimo,priežiūros,administravimo ir kitais klausimais.