SUSIEKITE SU MUMIS: +370 685 06 774 | info@42studio.lt

Unikalus dizainas - kam to reikia?

Unikalus dizainas - kam to reikia?

Dauguma žmonių apsilankę tokio tipo svetainėse, kurios siūlo tam tikras paslaugas (šiuo atveju dizaino ir tinklalapių kūrimo) klausia: o kam tas dizainas reikalingas?

Taigi, norėtume papasakoti kam reikalingas dizainas ir kodėl verta jį pirkti, o ne naudotis nemokamu internetinio puslapio dizainu.

Kodėl turėčiau pirkti dizainą?

• Tinklalapis bus unikalios, originalios išvaizdos.

• Tinklalapis bus toks, kokio būtent norėjote (išdėstymo, spalvų ir kitomis prasmėmis dizainas kurtas būtent Jums, pagal jūsų poreikius).

• Ką visų pirma pamato puslapio lankytojas? Pamato dizainą! Todėl juo ir turime sudominti.

• Jeigu sudominate puslapio lankytoją dizainu, didelė tikimybė jog jis pasiliks ir perskaitys informaciją, esančią tinklalapyje (galimas klientas, ar lankytojas).

• Pasikartosime, UNIKALUMAS, tai reiškia, kad tinklalapis atrodys išskirtinai, ir tokio paties antro tikrai nebus (bent jau dizaino išvaizda galite lenkti konkurentus).

• Taip pat, daug priklauso nuo dizaino struktūros (išdėstymo). Jūsų pasirinkimu (arba mūsų parinkimu) mes sukursime šablono išdėstymą, tokį, kokio norite būtent Jūs. Ir be abejo, kuo patogesnis ir suprantamesnis yra išdėstymas – tuo lengviau lankytojas(užsakovas) ras ieškomą informaciją ir ilgiau pasiliks jūsų tinklalapyje. TOKIO DALYKO NERASITE NEMOKAMUOSE DIZAINUOSE.

STILIUS – galimybė gauti dizainą tokio stiliaus kokio norite, koks Jums patinka arba koks dabar yra madingas. Nemokamuose dizainuose reikėtų ilgai vargintis ieškant to, ko norite (o jeigu ir rastumėte kokį nors nemokamą dizainą internete, kuris Jums patiktų, sakytumėte: valio? Bet juk tai prieinama visiems! Ne vienas tinklalapis jau turi tokį pat dizainą ir Jūs neišsiskirtumėte).

Mes visada pasiruošę atsakyti į Jūsų klausimus.

42studio komanda visuomet pasiruošę atsakyti tinklalapio, el.parduotuvės kūrimo,priežiūros,administravimo ir kitais klausimais.